cz sk
Výhradní zastoupení pro Česko a Slovensko

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pá 10:00-18:00
OD 1500 KČ DOPRAVA ZDARMA, 2188 VÝDEJNÍCH MÍST.
Způsob řazení

Jack Wolfskin

Momentálně namáme žádné zboží této značky.
Venku jako doma. Maximální funkčnost, pohodlí a styl!
Jack Wolfskin nabízí široký sortiment produktů pro nejrůznější outdoorové aktivity. Při výrobě produktů klade důraz na ochranu před nepříznivým počasím, vysokou prodyšnost a pohodlné nošení.

A daří se! Jack Wolfskin patří mezi přední výrobce outdoorových produktů na evropském trhu s vlastními technologiemi materiálů. Jejich oblečení, obuv, vybavení je propracované do nejjemnějších detailů, je maximálně funkční a stylové!


Ve městě i v přírodě. Vkusné a funkční
Velký důraz klade Jack Wolfskin také na rodinu s dětmi a na stylové oblečení pro každodenní nošení. Bundy, mikiny, zimní kabáty, doplňky, batohy, tašky a obuv potěší svým designem a barevnými kombinacemi.


Ekologie aneb příroda vždy na prvním místě
Všechny výrobky Jack Wolfskin splňují standard bluesign® a garantují tak plnění přísných kritérií na šetrnost k životnímu prostředí, odbouratelnost či toxicitu. Dále je Jack Wolfskin členem neziskové organizace Fair Wear Foundation, která usiluje o zlepšení pracovních podmínek v textilním a oděvním průmyslu.

Jack Wolfskin také používá výhradně bavlnu z certifikovaných ekologických zdrojů. Ta se pěstuje bez použití pesticidů, chemických hnojiv nebo geneticky modifikovaná semena.

Historie značky
Společnost Jack Wolfskin vznikla v roce 1981 v Německu a nyní má sídlo v Idsteinu v regionu Taunus. V současné době patří mezi nejúspěšnější prodejce outdoorového vybavení nejen v Německu, ale také po celém světě.

informace o dostupnosti zboží na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

Copyright © 2005 - 2019 Všechna práva vyhrazena Ferrino.cz