cz sk
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pá 10:00-15:00
KATEGORIE
OD 1600.00 KČ DOPRAVA ZDARMA, 2309 VÝDEJNÍCH MÍST.
Ferrino » Outdoorové oblečení » Pánské outdoorové oblečení » Pánská trička a košile » Pánské košile

Pánská košile Lemmy

Lemmy
Toto zboží již nemáme nabídce
BĚŽNÁ CENA2080,-
VÝROBCEChillaz International GmbH  

Milí zákazníci,

od 5. do 14. srpna 2026 bude mít náš Ferrino tým prázdninovou přestávku, během které načerpáme nové síly na další část sezóny.

V tomto termínu budeme mít zavřeno a nebudeme expedovat objednávky ani vyřizovat e-mailové dotazy. Ke všem objednávkám a zprávám se postupně vrátíme od pondělí 17. srpna 2026.

Děkujeme za trpělivost a pochopení. Užijte si krásné letní dny, ať už je trávíte na horách, pod stanem, na cestách nebo jen v pohodě někde v přírodě. :)

Váš Ferrino tým

Chystáte se po práci rovnou na kopec za městem nebo se odreagovat při lezení? Velmi příjemná a pohodlná košile Chillaz Lemmy bude Vaším parťákem od rána do večera při veškerých aktivitách i v kanceláři.
Styl košily dodává kubánský límec a bavlněná látka se strukturou podobnou lnu.
Košile Chillaz si jednoduše zamilujete pro jejich příjemný materiál, skvěle vypadající design a dobře padnoucí střih.

Vlastnosti:

  • pánská košile
  • skvěle padnoucí střih
  • delší zadní díl
  • velmi příjemný materiál
  • volný střih
  • vyrobeno v Evropě

Materiál:

  • 100 % bavlna (Turecko)
Art.No.: 202510
Podobné produkty
App Store Google Play

informace o dostupnosti zboží na tel: 776 800 070 | e-mail: obchod@ferrino.cz