cz sk
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pá 10:00-18:00
KATEGORIE
OD 1400 KČ DOPRAVA ZDARMA, 2309 VÝDEJNÍCH MÍST.
Ferrino » Batohy » Horolezecké

Batoh Trad 26 S

Trad 26 S
BĚŽNÁ CENA3999,-
TOTO ZBOŽÍ JIŽ NEMÁME V NABÍDCE

Z důvodu dovolené jsou prodejna a sklady ve dnech 15.7. – 19.7.  UZAVŘENY!
Veškeré eshopové objednávky přijaté od 12.7.2024 budou zpracovávány opět od 22.7.2024

Děkujeme za pochopení!

Velmi lehký horolezecký a batoh, který pevně drží na zádech, nepřekáží, je odolný a připevníte na něj spoustu lezeckého vybavení. Praktický objem i na vícedenní akce. Ve variantě „S“ pro lidi s kratšími zády.
Extrémně lehký batoh Ortovox Trad 26S je navržen pro horolezce. Podle toho je i výše posazené těžiště. S hmotností se dostanete na pouhých 785g. Minimalistický kompaktní design umožňuje pohyb po skále bez nechtěného zachytávání. Při nástupu či sestupu zase oceníte možnost důmyslného uchycení lezeckého materiálu.
Výška batohu je navržena tak, aby batoh nepřekážel při záklonu hlavy, ani při pohybu s helmou. Pohodlný přístup do hlavní komory zajišťuje obvodový zip a díky světlému vnitřku v něm lehko najdete všechno, co potřebujete.

Extrémně lehký a odolný
Batoh se všemi doplňky váží 895 g. Můžete ho ale odlehčit na 785 g díky vyjímatelné duralové výztuze zádového systému. To oceníte při vícedélkovém lezení, kdy potřebujete ušetřit každý gram.

Objemný horolezecký a VHT batoh
Lehký horolezecký batoh pro vícedélkové lezení. Pevně drží na zádech a nerozhodí Vaše těžiště ani v převisech. Je dostatečně objemný na vícedenní akce a má mnoho možností uchycení lezeckého vybavení. Nadchne Vás pohodlným zádovým systémem Full Contact Light Back System a hmotností 895 g. Ortovox Trad 26S se hodí pro horolezectví a vícedélkové lezení v Tatrách a Alpách nebo jako odolný služebník horským vůdcům. 

Odolný batoh do hor
Batoh je vyroben z pevného a odolného recyklovaného polyamidu. Pevnost je zvýšená Ripstop zpracováním a vodoodpudivou DWR úpravou. Batoh vydrží po mnoho let ve stejných barvách. Do materiálu batohu je přidáván UV stabilizátor, který zabraňuje vyblednutí barev.

Systém na připnutí horolezeckého vybavení
Uvnitř batohu připevníte rezervoár na vodu a hadičku vyvedete ve středu batohu mezi ramenními popruhy. Z přední strany jsou poutka na lezecký materiál: přilba, lano, lyže (A-Skifix), dva cepíny, hole.

Batoh, který pevně sedí na zádech
Batoh pevně drží na zádech a díky střihu a umístění bederního popruhu se Vám nebude krýt s lezeckým úvazkem. I výška batohu je nastavena pro volné zaklonění hlavy i s přilbou. Vycpané ramenní popruhy, ergonomický bederní pás a nastavitelný hrudní popruh s píšťalkou. To vše má za výsledek skvělý komfort.

Snadný přístup k věcem
Rychlé a jednoduché stažení – horní vstup do batohu stáhnete pomocí integrované šňůrky v límci s rychlostním zámkem. Jednoduše stačí stáhnout, zaklopit víkem a batoh je pevně uzavřen. Zatažením plastové spony zámek uvolníte a otevřete batoh. Je to opravdu jednoduché a rychlé. Pro lepší přehlednost v batohu je celý vnitřek ve svítivé barvě, která Vám pomůže najít věci i v šeru.

Ve variantě s kratšími zády “short”
Tato varianta batohu “S” je navržena pro lidi se zády dlouhými 36 až 44 cm. Batoh je však možné zakoupit i ve variantě pro ty z vás, kteří mají délku zad mezi 42 a 50 cm. Délka zad se počítá od 7. krčního obratle po horní část pánve. Batoh není upraven pouze v délce zad, ale také jde o změny v tvaru v ramenních popruhů a přizpůsobení bederního pásu. Batoh tak ideálně padne a pevněji drží na zádech.

Záruka 5 let
Hmotnost: 895 g
Rozměry: 59 x 27 x 17 cm
Objem: 26 l
Počet kapes: 3
Materiál: 420D Polyamid Ripstop

Art.No.: OVX-48845
App Store Google Play

informace o dostupnosti zboží na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz