cz sk
Výhradní zastoupení pro Česko a Slovensko
Impregnační prostředek pro oděvy do deštivého počasí. Dodává voděodolnost a obnovuje prodyšnost. Doporučeno pro Gore-Tex®, Sympatex® a Permatex®.
DOSTUPNOSTskladem (expedujeme do 1 až 3 dnů)
BĚŽNÁ CENA319,-
UŠETŘÍTE32,- (10%)

NAŠE CENA    287 Kč včetně DPH
 
Vlastnosti
Objem: 300 ml

K dosažení nejlepších výsledků odstraňte všechny části nevhodné k praní a před impregnací vyperte v přípravku Nikwax® TechWash® v odděleném pracím cyklu. Není nutné oblečení předem sušit. Před použitím dobře protřepejte. Respektujte symboly uvedené na výrobku.
 • Aplikace v pračce: Ze zásobníku na prací přípravky odstraňte všechny zbytky pracího prášku. Do pračky vložte nejvýše 2 čisté kusy oděvu. Na každý jednotlivý oděv dávkujte 2 plná víčka (100ml) přípravku. Nastavte syntetický nízkoteplotní program s pomalým otáčením. Oděvy s uvolněnými lepenými švy neperte v pračce. Na starších nebo dlouho nošených oděvech se někdy uvolní lepené švy. Po impregnaci a vysušení mohou být znovu slepeny speciálním čirým lepidlem.
 • Ruční aplikace (použijte rukavice): Ponořte oděv do nádoby či umyvadla s vodou teplou tak, abyste v ní udrželi ruce. Na každý jednotlivý oděv dávkujte 2 plná víčka (100ml) přípravku. Promáchejte, nechte 5-10 minut máčet a pak znovu pořádně promáchejte. Máchejte ve studené vodě dokud není zcela čistá.
 • Sušení: Nechte volně sušit, po několika minutách zkontrolujte přebytky impregnace a odstraňte je vlhkých kusem látky. Pokud to symboly na výrobku dovolují můžete také sušit v sušičce při nízké teplotě. K udržení impregnace svých výrobků používejte k jejich čištění přípravek Nikwax® TechWash®. Nepoužívejte detergenty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně. Chraňte oči.

 • Art.No.: NIK-251
  Doporučené produkty

  informace o dostupnosti zboží na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

  Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card
  Ušetřete zde 20 % s vybranými platebními
  kartami od RB!