cz sk
logo

Infolinka: +420 776 800 070, Po-Pá 10:00-18:00
KATEGORIE
OD 1400 KČ DOPRAVA ZDARMA, 2309 VÝDEJNÍCH MÍST.
Ferrino » Vybavení » Vaření a jídlo » Doplňky

Jednorázový gril Casus Grill

Casus Grill
TOTO ZBOŽÍ JIŽ NEMÁME V NABÍDCE

Z důvodu dovolené jsou prodejna a sklady ve dnech 15.7. – 19.7.  UZAVŘENY!
Veškeré eshopové objednávky přijaté od 12.7.2024 budou zpracovávány opět od 22.7.2024

Děkujeme za pochopení!

Casus Grill je novou verzí a ekologickou transformací hliníkového grilu, vyrobeno z trvanlivých nekovových materiálů. Tento jednorázový gril je účinnější, prakticky bez odpadu a bezpečnější, a lze na něm připravit opravdu chutné jídlo!
Parametry
Hmotnost: 1,1 kg
Rozměry: 24x32x5 cm (balení)

Úspěšná vize zcela ekologického grilu na jedno použití, vyrobeného pouze z přírodních materiálů, se zrodila během karavanového zájezdu do Alp 2009. Na polích, v horách, lesích i kolem popelnic byly všude poházené hliníkové misky od jednoúčelových grilů.

Náš Casus Grill je ekologický a schopný rozkladu působením mikroorganismů. Balení obsahuje brikety z dřevěného uhlí, lehké izolační lávové kameny a krabici z tenké lepenky s grilovací mřížkou. Gril dokáže po snadném a rychlém zapálení snadno grilovat během 5 minut, déle než 60 minut udrží žár a pohostíte 4 až 6 osob.

Lze na něm dosáhnout vysoké, rovnoměrné rozložené teploty, která zajistí, že se pokrm správně propeče a bude lahodný a křupavý. Díky schopnosti termální izolace snižuje venkovní teplotu při grilování, kdy ho lze dokonce držet rukou, aniž by hrozilo popálení.

Je chráněn 3 mezinárodními patetnty.

Vlastnosti:

 • Připraven ke grilování je do 5 minut. Grilovat na něm lze cca 60 minut a pohostíte 4 až 6 osob.
 • Neobsahuje žádné železo ani hliník, takže doba jeho neškodného rozkladu je velmi krátká a nezanechá v přírodě žádnou stopu.
 • Je úsporný a ekologický.
 • Všechny jeho materiály jsou přírodní - dřevěné uhlí, lávový kámen, bambus a tenká lepenka.
 • Všechny jeho materiály s výjimkou lávových kamenů se rozloží působením mikroorganismů - proto po sobě nezanechává ŽÁDNÝ odpad.
 • Vydává rovnoměrný žár, který je ideální na opékání.
 • Zajišťuje termální izolaci, čímž snižuje venkovní teplotu při grilování.
 • Redukuje emise CO2, protože využívá výhradně dřevěného uhlí.
 • Je držitelem mezinárodního patentu grilovací technologie.

Ve srovnání s grily na jedno použití, běžně dostupnými na trhhu, Casus Gril užívá o 50 % méně dřevěného uhlí, což vede ke snížení emisí CO2.

V popelnici nebo na kompostu se působením mikroogranismů rozloží. Na rozdíl do konvenčních jednorázových grilů - po sobě nezanechá v přírodě žádné stopy hliníku, které nezmizí ani za 200 let.

Po použití můžete gril spálit. V přírodě po něm nezůstané nic kromě speciálních lávových kamenů. Lávové kameny se užívají v pěstitelskáých školkách ke zkvalitnění půdy. Do přírody se vracejí, aniž by jakkoli škodily životnímu prostředí.

Návod:

 1. Gril postavte na pevný, rovný a nehořlavý povrch a sejměte z něj grilovací mřížku, vyrobenou z tenké lepenky a bambusových tyček.
 2. Nejdříve sestavte spodek kartonové krabice, jak je znázorněno na obrázku. Čtyři držáky musí být vytažené na doraz. Na dno krabice nasaďte grilovací mřížku a upevněte ji do držáků.
 3. Brikety podpalte ve všech čtyřech rozích. Neobjeví se žádný viditelný plamen.
 4. Zhruba po 5 minutách bude gril připraven k použití. Jakmile zasadíte grilovací mřížku do držáků v kartonové krabici, bude příprava u konce, a vy si můžete užít grilování!

Kde gril užívat:

 • Gril s sebou můžete s čistým svědomím vzít téměř kamkoli - na pláž, do parku, na rybářský výlet i horskou túru. Neexistuje žádné omezení! Je oblíbený mezi majiteli karavnů, obytných aut a lodí.
 • Gril můžete používat celý rok - během chladné zimy při -10 °C, ve výškách 2.000 m nad mořem i v horkém létě na pláži.

Materiál:

 • Dřevěné uhlí - brikety z dřevěného uhlí, které lze snadno a rychle podpálit.
 • Kámen - Izolační lehký lávový kámen.
 • Karton - Krabice z tenké lepenky.
 • Grilovací mřížka - Přírodní bambus.
Art.No.: 20190429
App Store Google Play

informace o dostupnosti zboží na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz