cz sk
Výhradní zastoupení pro Česko a Slovensko
Impregnační výrobek ve spreji pro prodyšné nepromokavé a nepropustné textilie s knotovou podšívkou. Zlepšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost.
DOSTUPNOSTskladem (expedujeme do 1 až 3 dnů)
BĚŽNÁ CENA339,-
UŠETŘÍTE34,- (10%)

NAŠE CENA    305 Kč včetně DPH
 
Vlastnosti
Objem: 300 ml

Impregnační výrobek ve spreji pro prodyšné nepromokavé a nepropustné textilie s knotovou podšívkou. Zlepšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost. Snadné použití. Vyrobeno na bázi vody. Vhodné k impregnaci všech prodyšných textilií a vybavení s knotovou podšívkou a PU vrstvou. Doporučeno pro Gore-Tex®, SympaTex® a eVENT®. K dosažení nejlepších výsledků vždy nejdříve vyčistěte s Nikwax® TechWash®. Před impregnací není nutné sušit.
 • Aplikace: Rozložte čistý a mokrý oděv, který chcete ošetřit rovnoměrně na pokrytý povrch. Držte lahvičku ve vzdálenosti 15cm od ošetřovaného oděvu. Naneste sprejem rovnoměrně na vnější stranu oděvu Nechte vstřebat a po dvou minutách odstraňte přebytky mokrým hadrem. Pozorně zkontrolujte, zda jste nevynechali žádné místo.
 • Sušení: Nechte volně viset (po několika minutách zkontrolujte a odstraňte přebytky mokrým hadrem) nebo sušte v sušičce při nízké teplotě, pokud to symboly na oděvu dovolují.
 • Potřebné množství: S tímto balením můžete impregnovat jeden až dva kusy oděvu. Záleží na jejich stavu impregnace. Bunda 250ml Ochranný oblek 400ml Ochranné kalhoty 150ml Návleky 70ml K udržení impregnace vždy používejte k čištění mýdlo Nikwax® TechWash®. Nikdy nepoužívejte detergenty.

 • Art.No.: NIK-571

  informace o dostupnosti zboží na tel: 776 800 070 | email: obchod@ferrino.cz

  Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card
  Ušetřete zde 20 % s vybranými platebními
  kartami od RB!